Privatumo politika

1. Kokią informaciją apie jus renkame?


Tiesiogiai iš jūsų gautą informaciją. Kai kurių E. prekyvietės Paslaugų gavimo metu galite pateikti mums informaciją tiesiogiai. Pavyzdžiui:
Norint užsisakyti naujienlaiškį, prašome pateikti šuns vardą bei el. pašto adresą.
Jei pageidaujate gauti šuns dresavimo patarimus, prašome pateikti el. pašto adresą.
Jums pateikus pirkimo užsakymą, užsakymui vykdyti galime prašyti nurodyti jūsų vardą, pavardę, kontaktinę bei kitą informaciją.

Informacija apie jūsų naudojimąsi Dresavimas.lt. Be jūsų tiesiogiai teikiamos informacijos, mes galime rinkti informaciją apie jūsų naudojimąsi Dresavimas.lt, jūsų įrenginio programinės įrangos ir kitų priemonių pagalba. Pavyzdžiui, galime rinkti:
Informaciją apie prisijungimo sesijas: pvz., naudojimosi Dresavimas.lt laikas ir trukmė.
Kitą informaciją apie jūsų naudojimąsi Dresavimas.lt, pvz., apie jūsų naudojamas programėles, lankomus tinklalapius, ryšį su per Dresavimas.lt prieinamu turiniu.
Kita mūsų renkama informacija. Mes taip pat galime rinkti kitą informaciją apie jus, jūsų įrenginį arba jūsų naudojimąsi Dresavimas.lt – šios informacijos rinkimo būdai nurodomi rinkimo momentu arba kitais būdais, gavus jūsų sutikimą.
Galite nuspręsti neteikti mums tam tikros asmeninės informacijos, tačiau dėl tokio sprendimo galbūt negalėsite naudotis kai kuriomis Paslaugomis.

 

2. Kaip mes naudojame jūsų informaciją?


Mes galime naudoti apie jus surinktą informaciją šiems tikslams:
įregistruoti jus kaip naujienlaiškio prenumeratorių;
suteikti jūsų užsakomas paslaugas;
rodyti suasmenintą turinį ir teikti individualizuotas paslaugas remiantis jūsų ankstesniais veiksmais Dresavimas.lt;
reklamai, pvz., rodyti suasmenintus skelbimus;
suprasti, kaip žmonės naudoja Dresavimas.lt, kad galėtume gerinti Paslaugų kokybę ir pasiūlyti naujų paslaugų pasiūlą;
vykdyti konkursus ir akcijas;
padėti jums, gavus jūsų prašymą dėl papildomos informacijos ar kitą užklausą;
informuoti jus apie Paslaugų pakeitimus;
ir kitais būdais, gavus jūsų sutikimą.

3. Kam mes perduodame jūsų informaciją?


Mes neatskleisime ir neteiksime jūsų asmeninės informacijos tretiesiems asmenims jų nepriklausomiems rinkodaros ar verslo tikslais, negavę jūsų sutikimo. Tačiau mes galime atskleisti jūsų asmeninę informaciją šiems subjektams:
Kitiems asmenims, kai tai būtina pagal įstatymą arba norint užtikrinti E. prekyvietės apsaugą. Tai atvejai, kai galime būti priversti pateikti jūsų asmeninę informaciją kitiems asmenims, siekdami:
įvykdyti taikomus įstatymus arba privalomą teisinį nurodymą (pvz., teismo įsakymą);
patikrinti naudojimosi Dresavimas.lt politikos vykdymą arba priversti laikytis naudojimosi Dresavimas.lt politikos;
apsaugoti verslo partnerių ar klientų teises, su nuosavybe susijusius interesus arba saugumą.
Kitiems asmenims, gavus jūsų sutikimą arba nurodymą. Be Politikoje aprašytų informacijos pateikimo atvejų, mes galime teikti informaciją apie jus tretiesiems asmenims, tačiau su sąlyga, kad visais atvejais prieš tai gavome jūsų sutikimą arba reikalavimą dėl tokio informacijos pateikimo.

4. Kaip mes užtikriname jūsų informacijos apsaugą?


Mes numatėme pagrįstas fizines ir technines priemones mūsų renkamai, su E. prekyvietės valdymu susijusiai informacijai apsaugoti, ir reguliariai šias priemones peržiūrime. Mes griežtai laikomės saugumo procedūrų, taikomų klientų informacijos saugojimui ir pateikimui.

Pirmiau išvardytų priemonių ir procedūrų tikslas – imtis tinkamų saugumo priemonių siekiant užkirsti kelią neteisėtam priėjimui prie jūsų asmens duomenų ir jų pakeitimui, atskleidimui ir (arba) sunaikinimui. Tačiau informacijos perdavimas internetu nėra visiškai saugus. Nors mes darysime viską jūsų asmens duomenims apsaugoti, mes negalime garantuoti jūsų duomenų saugumo juos siunčiant į Dresavimas.lt svetainę.

Dresavimas.lt atitinkamu metu gali būti pateiktos nuorodos į mūsų partnerių, reklamos kūrėjų ir grupės bendrovių svetaines. Jeigu jūs apsilankysite tokiose svetainėse, prašome prisiminti, kad tokiose svetainėse galioja kitokios privatumo politikos, už kurias mes neprisiimame jokios atsakomybės. Prašome susipažinti su tokiomis politikomis prieš pateikdami asmens duomenis tokiose svetainėse.

5. Sutikimas dėl duomenų perdavimo į kitas valstybes


Naudodamiesi Dresavimas.lt, sutinkate, kad jūsų asmeninė informacija būtų renkama, perduodama, saugoma ir tvarkoma už jūsų valstybės ribų šios Politikos nustatytais būdais. Prašome atkreipti dėmesį, kad duomenų apsaugos ir kiti šalies, į kurias jūsų asmeninė informacija gali būti perduota, įstatymai gali būti ne tokie išsamūs, kaip jūsų šalies įstatymai.

6. Priėjimas prie jūsų informacijos


Pagal kai kurių jurisdikcijų įstatymus, galite turėti teisę reikalauti duomenų apie mūsų renkamą informaciją ir ištaisyti tokios informacijos netikslumus. Tai nepaveikia jokių kitų įstatymo numatytų naudotojo teisių. Norėdami pateikti prašymą prieiti prie jūsų informacijos, prašome susisiekti su mumis kaip nurodyta toliau.

Mes norime užtikrinti, kad mūsų turima jūsų asmeninė informacija būtų visada teisinga, aktuali ir neviršytų apimties, reikalingos konkrečiam duomenų tvarkymo tikslui. Todėl, pasikeitus jūsų asmeninei informacijai arba jeigu nebenorite gauti pranešimų iš mūsų, prašome pranešti mums apie tai, ir mes atitinkamai pakoreguosime, atnaujinsime arba ištrinsime jūsų asmens duomenis.

7. Duomenų saugojimas


Mes imamės pagrįstų veiksmų užtikrinti, kad informacija apie jus būtų saugoma tik laikotarpiu, kurio reikia atitinkamiems tikslams, kuriems ji buvo renkama, arba kaip to reikalauja taikomi įstatymai.

8. Slapukai (cookies), sekikliai (beacons) ir panašios technologijos


Mes ir tam tikri už mūsų Paslaugų veikimą atsakingi tretieji asmenys galime tam tikrose Dresavimas.lt vietose naudoti slapukus.

Slapukai. Slapukai – tai nedideli duomenų failai, kuriuos siunčia tinklo tarnybinė stotis į naršyklę ir kurie saugo informaciją jūsų kompiuteryje, televizoriuje, mobiliajame telefone ar kitame įrenginyje lankantis atitinkamoje svetainėje. Slapukai padeda į jūsų įrenginį juos įrašiusiam subjektui atpažinti jus skirtingose svetainėse, paslaugose, įrenginiuose ir (arba) naršymo sesijose. Slapukai turi daugybę naudingų privalumų, pavyzdžiui:

Slapukai gali prisiminti jūsų prisijungimo duomenis, todėl jums nereikės jų įvedinėti kiekvieną kartą jungiantis prie paslaugos.
Slapukai gali padėti mums ir tretiesiems asmenims suprasti, kokios Dresavimas.lt dalys yra populiariausios, nes jie padeda mums nustatyti, kokiuose puslapiuose lankytojai lankosi, kuriomis funkcijomis naudojasi ir kiek laiko skiria konkretiems puslapiams ar funkcijoms. Išanalizavę šią informaciją, galime geriau pritaikyti Dresavimas.lt prie konkrečių poreikių ir atsižvelgti į naudotojų lūkesčius.
Slapukai padeda mums ir tretiesiems asmenims pateikti jums atitinkamą turinį ir reklamą, nes renka informaciją apie jūsų naudojimąsi Dresavimas.lt bei kitomis svetainėmis ir programėlėmis.

 

Kai naudojatės naršykle priėjimui prie Dresavimas.lt, galite nustatyti, kad naršyklė priimtų visus slapukus, nepriimtų jokių slapukų arba praneštų jums apie kiekvieną siunčiamą slapuką. Naršyklės skiriasi, todėl, norėdami sužinoti apie tai, kaip keisti parinktis dėl slapukų, susipažinkite su savo naršyklės „Pagalbos“ meniu. Jūsų įrenginio operacinė sistema gali turėti papildomų kontrolės priemonių slapukams.

Jūs galite atsisakyti priimti slapukus savo naršyklėje, aktyvuodami atitinkamus nustatymus. Tačiau prašome atkreipti dėmesį, kad kai kurios Paslaugos veikia tik su slapukais ir kad jums atsisakius priimti slapukus negalėsite naudotis tokiomis paslaugomis arba jų dalimis.